KONST / Litografier / Färglitografi 10605001
*
nr 1060 5001
Niclas G Thalberg
(f. 1964), Sverige
Färglitografi, Niclas G Thalberg, (f. 1964), 5/360, bladets mått: 68x49
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 oktober 2016
kl 18:48:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/10 17:27:25
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Niclas G Thalberg
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.
Läs mer om Niclas G Thalberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad niclas g thalberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
Niclas G Thalberg
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.
Läs mer om Niclas G Thalberg
nr 1060 5001
Niclas G Thalberg
(f. 1964), Sverige
Färglitografi, Niclas G Thalberg, (f. 1964), 5/360, bladets mått: 68x49
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.
| Utrop: | 1.200 kr |
|---|---|
| Såld: | 800 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 3 oktober 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 3/10 17:27:25 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Niclas G Thalberg
Niclas Granstam Thalberg, svensk bildkonstnär född 1964.Läs mer om Niclas G Thalberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad niclas g thalberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



